A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Batllava

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Batllave (Podujeve) 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Qendresa Batllava is a popular singer. Vijon mesimet ne shkollen e mesme te muzikes ne Prishtine. Ajo eshte vajza e yllit te folklorit shqiptar Enver Batllaves. Qendresa suksesin me te madh deri me tani e ka arritur me kangen "Sa m'ka marr mali met pa". Më datë 25 Tetor 2016, Qendresa Batllava publikon videoklipin "Pse U Ktheve". Teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 21 Nëntor 2017, Qendresa Batllava publikon videoklipin "Dashni E Huj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dafina Morina

Edona Vatoci

Dorina Xerxa

Fjolla Shala

Arbëresha Hajdari

Malda Susuri

Viona Shabani

Elbenita Kajtazi

Llollo

Anduena Tahiri


Tags: Qendresa Batllava

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018