A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Demaj

Choose star rating

Rating:  3.1 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Qendresa Demaj is a singer of Modern Traditional music. Më datë 17 Prill 2016, Qendresa Demaj publikon videoklipin "I Huaj". Teksti u shkrua nga vetë Qendresa Demaj. Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Engji Luma

Alesia

Mevlyde Mehmeti

Bardha Arifaj

Elhame Ahmetaj Guhelli

Majlinda Bajrami

Sanije Behrami

Valmira Berisha

Adelina Kryeziu

Edona Shala


Tags: Qendresa Demaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018