A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Gashi

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Qendresa Gashi is a popular singer. Në vitin 2016, Qendresa Gashi merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Laura Musolli

Lavdie Bujari

Qëndresa Qarri-Shala

Qendresa Hajdari

Rafete Behluli Abazi

Mimoza Dede

Rozina

Ana Gramo

Shakull

Ardiana


Tags: Qendresa Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018