A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Ibishi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Basel 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendresa Ibishi is a singer of Pop music. Më datë 15 Gusht 2012, Qendresa Ibishi publikon videoklipin "Tung Ty Ta Boj". Më datë 15 Korrik 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Ku Te Kam O Shpirt", në bashkëpunim me Qendresa....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adela

Dea Rifati

Keisi

Ayssel Kristuli

Migena Rinxhi

Enia

Lorela Sejdini

Iva Aliko

Klaudia D.

Sara Kapo


Tags: Qendresa Ibishi, Desa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018