A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Shala

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Qendresa Shala is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 11 Mars 2017, Qendresa Shala publikon videoklipin "Falmi Falmi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valentina Berisha

Mihrije Lestrani

Halide Piskala

Mihrije Prapashtica

Fanushe Ahmetaj

Selvete Bajrami

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Maria Lajçaj

Lendita Mjekiqi

Kosovare Gashi


Tags: Qendresa Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018