A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Smajli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Qendresa Smajli is a popular singer. Më datë 30 Maj 2010, Qendresa Smajli publikon videoklipin "Top Tem". Më datë 28 Prill 2013, Qendresa Smajli publikon videoklipin "Asnjëherë"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nikoleta Vokrri

Hajrie Abdullah Derhemi

Albina Nreaj

Xhela Duka

Arta Osmani

Festime Hasani

Darina Gjebrea

Fahrije Jashari

Muhabere Krasniqi

Katerina


Tags: Qendresa Smajli, Qendresa Ismajli, Qendresa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018