A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Vilaku

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  14
Qendresa Vilaku is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Venera

Shqiponje Rama

Zamira Korançe

Kristiana Rajta

Vlorë Zogaj Halitaj

Ana Mihail

Sofia Ziri

Aulona Pollomi

Shyhrete Ahma

Sara Balliu


Tags: Qendresa Vilaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018