A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrim Pllana

Tags: Qendrim Pllana, Theqendrim

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 22   Zodiac sign: Virgjeresha  
Qendrim Pllana is a popular singer in pop music. Shkollen fillore e kreu ne "Pjeter Bogdan" dhe vazhdon shkollen e mesme teknike "28 Nentori" ne Prishtinë. Qendrim Pllana i quajtuar Qendrim Beatbox ka filluar te mirret me muzik prej moshes 15 vjeqare, ku me shum u mirrte me BEATBOX. Më datë 4 Maj 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Deri Sa T'jetoj", në bashkëpunim me Geti. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, teksti u shkrua nga Lyric Master, Shkelqim Hoti. Më datë 24 Shtator ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  26

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018