A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qerim Hamidi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Qerim Hamidi is a popular singer. Më datë 10 Nëntor 2008, Qerim Hamidi publikon videoklipin "Jam Fajtor". Më datë 21 Janar 2012, Qerim Hamidi publikon videoklipin "E Rrezikshme Je". Teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Videoklipi u prodhua nga Redonpictures....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Silvani

Shkodran Shala

Morina

Noli (Nolis Clicka)

Labinot Zogaj

Hajzer Gjoshi

Fitim Kelmendi

Besim Koni

Agim Kapllani

Driton


Tags: Qerim Hamidi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018