A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qershore Tafallari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Qershore Tafallari is a singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 14 Gusht 2010, Ylmize Tafallari & Qershore Tafallari publikojnë videoklipin "Nje Buqete"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ylmize Tafallari

(Her sister)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elida Daci-Gashi

Vushe Mjaki

Ardiana Dili

Besa Bytyqi

Lumturije Berisha

Valmira Ramadani (Vali)

Ezo Menic

Luiza Lui

Resmi Bilalli

Ganja


Tags: Qershore Tafallari, Qeshore Tafallari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018