A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qoentray Alba

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Qoentray Alba is a singer of Hip-Hop music. Më datë 28 Dhjetor 2017, Qoentray Alba publikon videoklipin "Nuk Lidhem Palidhje"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dm Ritmi Magjik

Liberation

Yeeci

Mc Romi

Kley

Sparrow

Shpendi

Gringo

B1azy

Frensino


Tags: Qoentray Alba

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018