A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: R.G is a singer. Në Korrik 2014, R.G merr pjesë në Kosova Fest 2014 me këngën "Fallc". Më datë 22 Janar 2015, R.G publikon videoklipin "N'rrug". Më datë 8 Qershor 2015, R.G publikon videoklipin "Po T'sillen"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kinggene

Skapi

Liri Ketit

Black Dozz

Bannzz

Mc.Geti

Ice-G

Mc Beti

Neshat Aliu

Vllaznim Hasani


Tags: R.G, Rg

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018