A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  8
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: R-Jan is a singer of Hip-Hop music. Jeton ne qytetin e Prishtines perkatsisht ne lagjen Avalla. Më datë 7 Prill 2017, R-Jan publikon videoklipin "Gang". Më datë 24 Shkurt 2018, R-Jan publikon videoklipin "Bang Bang". R-Jan ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Benz". Më datë 18 Prill 2018, R-Jan publikon videoklipin "Benz". Teksti u shkrua nga vetë R-Jan, ndersa kenga u punua nga “Big Deal Records”. Videoklipi u prodhua nga XL Films....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nush

Ndriqim Jonuzaj

Whitey

Lum Aliu

Riky Bankroll

Fr3shie

Moa Benzo

Dj.Madnula

Napstar

Vedat Beatz


Tags: R-Jan, Arjan Sjarina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018