lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
R. KellyTags: R. Kelly
Origin: Chicago    Residence:        Age: 50   Zodiac sign: Bricjapi  
R. Kelly is a very famous international artist in rhythmic music. Robert Sylvester Kelly lindi me 8 Janar në Illinois, Shtetet e Bashkuara i njohur me nofkën R. Kelly është një reper amerikan, producent, kompozitor, Biznismen. R. Kelly është një ndër këngëtarëve më të fashmëm të muzikës R&B i cili ka shitur rreth 100 milion këngë në mbarë botën nga të gjitha albumet e tij, dhe ka fituar 3 çmime Grammy dhe shumë nominime tjera.... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 

» Add A Song »


 :: Touchin' ::  Loading...Kalendari
22/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Vote