A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: R-Me is a popular singer. Më datë 24 Tetor 2008, R-Me publikon videoklipin "T'kom Zhgenjy", në bashkëpunim me Dafina Dauti. Më datë 16 Prill 2011, R-Me publikon videoklipin "Sekret", në bashkëpunim me Egzona Gerguri. Më datë 2 Qershor 2014, R-Me publikon videoklipin "Rezistenca"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Astrit Mëniku

F-Gold

Sabit Imeri

Sadat Makolli

Lekë Dedvukaj

Durrki

Rexhep Sinaj

Beoz

Jimmy's

Faruk Qallaku


Tags: R-Me

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018