A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ra-Reb - Loqko  (Feat. Poli, Don-Ar & Dellta)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/09/2008

2008-09-25T11:30:43


It's a long time that we try finding the lyrics to "Loqko" sung by Ra-Reb.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

L-Street - Loqko

Wuee kon pe shoo ket loqken e qytetit kjo qe ja len that edhe gjepat e shtetit kjo osht e jemja ajde qafe gjagjin

Je shum perfekt ti e kall edhe thaqin ti i do ksi qe jon ton naten en street jo ksi me kravata qe rrin veq n karrik

I do qesi si un qe ta bon atmosferen shkrum kat shkon qe sa her zanin ma nin kimet perpjet ti qon tan thojn qe ti PIMIN

veq Per pare pe don kto fjal pi thojn qe ti sja ke dhan rruges tu hec kret syt en ty i kan lshu vetullen perpjet ti vjen me

Pi veq me mu jom kogjja romantik per femra elegant dallona tu shkelqy midis clubit si diamant une edhe ti somte krysor tksaj

Nate Gzohen kur na shohin se na i nrequm kto vakte Loqko hajde se klubin dojm me kall ti e din Princ e princesh na Kan shpall

Reffx2
Jom i pa vdekshem ti e din kto zemer

thirrem akil se shpirtin e kom nthemer

lochko jom ntona antt i vrejtshumm

Hajde shkojm en klub ta ndreqi at nat

lochko kallxoju shoqev aty jem Per Gjdo nat ?

Loqko sa her ti po vjen en rrajt po ma then kret syt en ty i kan lshtu po ti je veq per mu loqko sa shum tdu Nklub per gjdo

Nat ti mbo mu ni happy edhe nese jom nervoz ti mbon djal serioz na 2 bashk dej n pafundsii Ti je e jemja une jom ngat

Ti ma ndreq gjdo nat publikun kret pe hallakat edhe msussat po i mson ket nat kret i le pa Vedije jeni shum t vogel

N ket loj me hiee Se gjdo sen qe na e bojm e bojm me vullnett ka qika plot amo jo si kjo e Jemja Bomb shum e madhe

Thob shum fatale aa un gjdo sen ktu pe sho kurgjo sosht normal loqko buzen ama fal

Reffx1
Jom i pa vdekshem ti e din kto zemer

thirrem akil se shpirtin e kom nthemer

lochko jom ntona antt i vrejtshumm

Hajde shkojm en klub ta ndreqi at nat

lochko kallxoju shoqev aty jem per gjdo nat

Gold-W - Loqko

---GOLD-W---
hey lej foret tash e di qe t'pelqej po
Kur une tdhoo ofert e di qe sthu joo
jom shum romantik kur o puna per femna
edhe nese jon 1 miljon e di veq une permenda

shoqet e tua kallen kur un ty tkom per dore
te thom jem serjozisht ti e din qe o fore
ti je me mu do me thon nuk je vett
jom shum i pagabushem kur o puna per sex

e din qe kem lidhje kohore amo prap nuk ta ndin
mos ec ka une mpraba se tmshoj thik en shpin
po du me thon ti e din qka du me than
mos e paramendo jeten pa mu se e di qe sbon

ora osht ka ecc e tii hala je me muu
nuk pot thom shko en shpi e di qe thu zdu
ajde po ndalim dika heke edhe bluzen
afrohu ma ngat lochko ta kfshoj buzen

ref:
Hajde ti me neve ajde ofrohu ma ngat
koke bon si lochk dridhe edhe pak
e di e dii qe tee pelqen poo
na po dallohemi ska si na joo

---MENDI---
E di qka t pelqenn te une, sa her qe vii
mi hi asaj punes qe e bon shum mir tiii
aa mu lag mu ter me t ther me rimaa
me hip hop e rap osht tuj u dridh bina

veq vazhdoo ti se m ki permass
nese ta mshoj e boj me kast
qdooo njoni qe t sheh ka qeff me t pas n krevet
amo ti ja man nelt me t nxa nuk o let

qik e lazdrumee qe s ka lan sen pa boo
kur i ki pas 13 vjet tipavv s ju ki than jo
po tash u kulturovee i viziton kafiqatt
i perdor bosatt si perdor BIQAT

une di qe je e bukur e vertet e bukur jehh
une e di qe munesh atmosferen me nxehh
veq une e di ti qka bann ti si kober kafshon
kejtt ktyne bossav kuletat jauv helmonKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018