A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rabie Rika

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Struge 
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Rabie Rika is a popular singer of Tallava & Traditional Wedding music. Në vitin 2014, Argeton Dervishi, Dervish Dervishi & Rabie Rika publikojnë albumin "Live 100%". Më datë 13 Korrik 2015, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "Dashurin Nje Here E Gjen". Më datë 27 Nëntor 2015, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "S'te Harroj". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Argeton Dervishi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Jusufi. Më datë 28 Maj 2016, De...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Argeton Dervishi

(Her husband)

Add Official

Social Accounts

Dasma Shqiptare (2016)

Live 100% (2014)


» Add A Song »


Related Artists:

Nazmie Prokshi

Era Gegaj

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Arbenita Gashi

Violeta Turkeshi

Salije Bajrami

Lejla Xhaferi

Flutura Ajdari

Kanita

Leonora Poloska


Tags: Rabie Rika, Rabije Rika, Rabie Rika Dervishi, Rabie Dervishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018