A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Radical Obscurity

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Radical Obscurity is a popular group/singers. Anetaret: Genti Lako – Vokal/Gitare Genti Thanasi – Bas gitare Bledar Gramo – Bateri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Interplay Clicka

Grupi Tornado

Horizonti Blu

Shka Perparimi

Vellezerit Hasani

Ashikët E Xërxës

Vellezerit Musaj

Gravity Albania

Vellezerit Plakaj

Vellezerit Limani


Tags: Radical Obscurity

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018