A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Radoo is a popular singer. Erblin Radogoshi aka Radoo eshte me prejardhje nga Gjakova dhe jeton ne Zvicer. Më datë 25 Qershor 2013, Premtimi & Radoo publikojnë videoklipin "Relax". Më datë 29 Janar 2015, Premtimi publikon videoklipin "Qonu Burra", në bashkëpunim me Radoo. Më datë 11 Janar 2018, Radoo publikon videoklipin "Ajo"....

>> Full biography >>


Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besnik Salihu

Liridon Sefa

Mendi

Liridon Hoti (Liri)

Shkelzen Iberhysaj

Niman Mushkolaj

Mergim Gojani (Gimi)

Shqipton Rexhaj

Shkëlzen Nikqi

Samson Gjoni


Tags: Radoo, Erblin Radogoshi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018