A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Radoo is a popular singer. Erblin Radogoshi aka Radoo eshte me prejardhje nga Gjakova dhe jeton ne Zvicer. Më datë 25 Qershor 2013, Premtimi & Radoo publikojnë videoklipin "Relax". Më datë 29 Janar 2015, Premtimi publikon videoklipin "Qonu Burra", në bashkëpunim me Radoo. Më datë 11 Janar 2018, Radoo publikon videoklipin "Ajo"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mendi

Liridon Sefa

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Mergim Gojani (Gimi)

Besnik Salihu

Niman Mushkolaj

Leo

Blerim Gashi

Shkelzen Iberhysaj

Liridon Hoti (Liri)


Tags: Radoo, Erblin Radogoshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018