A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ragmi Shabani

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Ragmi Shabani is a popular singer. Më datë 16 Tetor 2017, Ragmi Shabani publikon videoklipin "Zyrtarisht". Më datë 12 Shkurt 2018, G-Clone & Ragmi Shabani publikojnë videoklipin "Kce Me Mu". Teksti u shkrua nga G-Clone....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kudret Ismaili

Syri I Shqiponjës

Kol Nikprelaj

Gazmend Fazliu

Ben Doda

Gzim Uka

Dritan Cara

Nescho

Hevzi Aliu

Shyqyri Nimani


Tags: Ragmi Shabani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018