A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ramadan Alitaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
BIOGRAFIA: Ramadan Alitaj is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Më datë 4 Gusht 2014, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Ti Je Magjepse". Më datë 9 Nëntor 2014, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "100 Te Zeza". Më datë 15 Prill 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Jetim Per Se Gjalli". Më datë 10 Korrik 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Fenomenale". Më datë 23 Tetor 2015, Ramadan Alitaj publikon videoklipin "Le Ta Din"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Esad Ademi

Enis Bytyqi

Remi Jakupi

Astrit Mulaj

Alban Mehmeti

Naim Abazi

Klodian Duraku

Ervin Bushati

Korab Jetishi

Labinot Rexha


Tags: Ramadan Alitaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018