A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rati is a popular singer of Central Albania Traditional music. Më datë 16 Janar 2012, Rati publikon videoklipin "1 Medalje Ka 2 Ane". Më datë 18 Qershor 2013, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Loku Ke Blloku". Më datë 27 Dhjetor 2013, Eli-G publikojnë videoklipin "Bela", në bashkëpunim me Rati & 52oni. Më datë 22 Mars 2014, Bardha publikon videoklipin "Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti", në bashkëpunim me Rati. Më datë 5 Maj 2014, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Jeta E Funit". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Cokollata

40 Vjece Fle Me Mamin


» Add A Song »

Leya, Leya
Vritem Me Dashni
Gabim
A Ke Zot
Kam Shtepine Te Pusi Qe Lahet Vet
Si Gjynah
Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi
Qeleshja
Dale Ngadale
Dashurine Time


Related Artists:

Reshit Boka

Bujar Cici

Artan Kola

Xhavit Dedej

Myslym Lela

Bledi I Xhamllikut

Pajtim Struga

Besim Zeqiri

Nevruz Nuredini

Agim Saliu


Tags: Rati, Rati Albania

Rati in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018