A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rati

Tags: Rati, Rati Albania

Rati is a popular singer of Central Albania Traditional music. Më datë 16 Janar 2012, Rati publikon videoklipin "1 Medalje Ka 2 Ane". Më datë 18 Qershor 2013, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Loku Ke Blloku". Më datë 27 Dhjetor 2013, Eli-G publikojnë videoklipin "Bela", në bashkëpunim me Rati & 52oni. Më datë 22 Mars 2014, Bardha publikon videoklipin "Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti", në bashkëpunim me Rati. Më datë 5 Maj 2014, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Jeta E Funit". ...

>> Full biography >>


  • Find Rati on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17

40 Vjece Fle Me Mamin

Cokollata


» Add A Song »


Leya, Leya
1 Medalje Ka 2 Ane
Kshu Ka Thene Dhe Bab Myslymi
Si Gjynah
Dashurine Time
A Ke Zot
Qeleshja
Dale Ngadale

Add an e-Card




lyrics.al © 2007 - 2018