A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rattle

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Rattle is a singer. Në Maj 2012, Rattle merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Lshoma Binen". Në Maj 2013, Rattle & Mul Aka Mg marrin pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Edhe Sa Me Prit". Në Korrik 2014, Rattle merr pjesë në Kosova Fest 2014 me këngën "Me Plot Vlera". Më datë 10 Dhjetor 2014, Mg & Rattle publikojnë videoklipin "Nuk Ka Vend Per Lot". Më datë 11 Mars 2016, Rattle publikon videoklipin "Vet Ke Gabu". Më datë 27 Prill 2018, Rattle publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Muharem Ramaj

Intelekt

Arii

Jeton Nreca

Mc.Narddi

Niman

Ndima

Shkelzen Krasniqi

G.N

Artan Asllani


Tags: Rattle

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018