A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rea Nuhu

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Rea Nuhu is a singer of Pop music. Në vitin 2014, Rea Nuhu ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 6. Në Tetor 2017, Kastro Zizo & Rea Nuhu marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Pa Faj". Më datë 14 Shkurt 2018, Kastro Zizo & Rea Nuhu publikojnë videoklipin "Dita Dites"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Finalist)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Ibishi

Ergi Bregu

Mila

Vjola Shuli

Lorika Salihu

Dea Strica

Kristjana Pepa

Sara Rexhepi

Ardita Begu

Julia Laze


Tags: Rea Nuhu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018