A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  39
  • Origin:
  • Podujevë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Readi is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertete eshte Granit Zeqiri dhe eshte marr mr muzike qysh ne vitin 2005. Ka shume këngë dhe ka kompozuar edhe per kengetare te tjere. Ne vitin 2006 formoi grupin HGA historical Gold Army me ne krye Readin. Më datë 20 Prill 2015, Readi. publikon videoklipin "A Mak Naj Sen". Më datë 26 Shtator 2015, Readi. publikon videoklipin "Trankila". Më datë 5 Janar 2016, Readi. publikon videoklipin "Uk I Bardh". Më datë 28 Prill 2016, Readi...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mr.Trimi

Sacrifice

D-Komit

Miril

Rascom

Overlord

Genci Shaqiri

Ex King

Master-L

Tiki


Tags: Readi., Granit Zeqiri, Readi, Ready-G, Ready G

Readi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018