A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Fushe Kosove 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Real 1 is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Emri i vertete eshte Ilir Zhita dhe ka lindur Ne Kosove. Si fillim nis te bashkpunoj me DJ BLUNT. Repertorit te tyre i shtohen dhe disa bashkepunime me artiste te tjere si Vesa Luma, Tingulli 3nt, Fugaa, Skillz, D.o.g etj. Arti i ReaL 1 Dhe Dj Blunt gershetohet gjithnje e me shume dhe sot ata deklarojne se "Ne Jemi Nje". ReaL 1 shprehet se muziken e ben Dj Blunt ndersa ai vete merret eskluzivisht me tekstet e kengeve. Më datë 28 Dhjetor 2006,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Zhita Jr.

(His brother)

NR

(Former member)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Classic G (2011)

N'beat Po (2009)


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Ekrem Gj

Baba Trodon

Don Pizhi

Lil' Liri

Xhero

Big Wolf

Barooti

Mc Qoppa

Milot Hasangjekaj

Lumi B


Tags: Real 1, Real1, Real-1, Realone, Real Njo, Real Nji, Real Nje

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018