A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Real 1

Tags: Real 1, Real1, Real-1, Realone, Real Njo, Real Nji, Real Nje

Origin: Fushe Kosove  Residence:        Age: 34   Zodiac sign: Luani  
Real 1 is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Emri i vertete eshte Ilir Zhita dhe ka lindur Ne Kosove. Si fillim nis te bashkpunoj me DJ BLUNT. Repertorit te tyre i shtohen dhe disa bashkepunime me artiste te tjere si Vesa Luma, Tingulli 3nt, Fugaa, Skillz, D.o.g etj. Arti i ReaL 1 Dhe Dj Blunt gershetohet gjithnje e me shume dhe sot ata deklarojne se "Ne Jemi Nje". ReaL 1 shprehet se muziken e ben Dj Blunt ndersa ai vete merret eskluzivisht me tekstet e kengeve. Më datë 28 Dhjetor 2006,...

>> Full biography >>


  • Find Real 1 on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21

Classic G (2011)

N'beat Po (2009)


» Add A Song »


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018