A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Rely - Gabimet  (Feat. 2 Gunz)


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/05/2017

2017-05-18T19:09:24


It's a long time that we try finding the lyrics to "Gabimet" sung by Rely.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Rely attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Krriki. We wish that's the lyrics you are looking for:

Part-1

Eyo shqipe nuk osht jeta Qysh po mendon njerzimi
Me vdek smun mu ngjall As me lind prej fillimi
Ato jon veq rrena Qe jon shpik n'ket bot
Nese sum beson Lype fundin e kot
Un i flas tmirat kur T'kqiat mpresin te dera
Qata kur dal jasht Para syve kom havera
Respekt teper tmadh Saqe thojn te kom vlla
Ma mir mos e kthe kryt Se vllavi osht shtir met sha
Um thojn qka ki Un ju thom se sen hiq
Ajo qe em deshti dje Sod koka ba bitch
Mfal 100 her Amo sen nuk muj boj
Se jom tip i keq Kur ste du ta boj bayy
Ke sikur engjull Po dreqi te mori
Erdhe te un Por un skesh te zoti
Ja shita shpirtin Ati qe sum deshti
Um ka mshel ndry Po zemra nuk heshtii

Reff

Dije nuk jom engjull Syni pot rren
Dije jom shkatrru Nuk ka drit zemra jem
GABIM mas GABIMI T'kqiat po shtohen
Njerzt qe pot dojn Me koh po largoheen

Part-2

Um pelqen vetmia Per qata pe ngrehi timin
Me gjith zemer foli Kur e nxerri krejt idhnimin
Sdu mu dok reper Nese reper jom me zemer
Sdu mu flliq per fam As sdu me shajt per emer
Du me knu per vete edhe mej kall inatgjit
Du me knaq shoqnin se kta tjert nuk kan merit
Du mej shly gabimet Me ec drejt fillimit tri
Me lon rrugen me dredhina Juve me ju shpreh dashni
Me ju kerku falje dove Qe pa dashje i kum prek
Me ju thon se jom pendu Gjithkush ka gabime njet
Tash e mas ka me kan ndryshe Une kurr sko me ju lon vet
Me ma kthy shpinen te tan Ka me pas dashni nqytet
Ja arrita me pa n'terr Tash pe kuptoj mir qellimin
Prej do t'kqiav qe i bona Mora n'zemer krejt idhnimin
Po loti jem u shterr me pik Jeta jem ma nuk osht vjesht
Me kan njeri Zot per krejt Per mu ka me kon i thjeshtt

Reff
Dije nuk jom engjull Syni pot rren
Dije jom shkatrru Nuk ka drit zemra jem
GABIM mas GABIMI T'kqiat po shtohen
Njerzt qe pot dojn Me koh po largoheen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018