A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remson Ukaj
Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  6
Music genres: Tallava

Remson Ukaj is a singer. Më datë 22 Gusht 2017, Remson Ukaj publikon videoklipin "Une Te Gici".

Më datë 12 Tetor 2017, Remson Ukaj publikon videoklipin "A Nuk E Di".

Më datë 16 Maj 2018, Remson Ukaj publikon videoklipin "Ah More Dynja".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018