A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Jaho

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  69
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Renato Jaho is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 15 Maj 2013, Renato Jaho publikon videoklipin "Kafe Pa Sheqer". Në vitin 2013, Renato Jaho publikon albumin "Kafe Pa Sheqer" Më datë 14 Shtator 2014, Renato Jaho publikon videoklipin "Kacurrele". Më datë 17 Gusht 2017, Renato Jaho publikon videoklipin "Si Uragan". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga vetë Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alfred Meço

Vladimir Seferi

Hysni Alushi

Laver Bariu

Gezim Kaso

Selim Paja

Guri Rrokaj

Engjell Çaçani

Vaske Curri

Spiro Roko


Tags: Renato Jaho

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018