A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renis Gjoka

Tags: Renis Gjoka, Burn, Renis Gjoka Band, Aleksander Gjoka

Renis Gjoka is a popular singer and songwriter of Pop-Rock music. Ai është një nga këngëtarët më të spikatur të rrymës rrok dhe kjo jo rastësisht pasi kënga është e trashëguar në genet e tij. Ai është shkëputur nga grupi i tij “Burn” dhe prej vitesh ka krijuar nje karriere solo mjaft te suksesshme. Në Nëntor 2012, Aleksandër Gjoka & Renis Gjoka marrin pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "I Njejti Do Mbetem". Më datë 10 Korrik 2013, Renis Gjoka publikon videoklipin "Apo E Kam Gabim?". Muzika e këngës u p...

>> Full biography >>


  • Find Renis Gjoka on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018