A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Resmije Ameti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Resmije Ameti is a popular singer of Folk Traditional music. Më datë 6 Qershor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Këngë Për Nuri Seferin". Më datë 20 Nëntor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Kuq E Zi". Muzika e këngës u punua nga Sami Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu. Në vitin 2016, Resmije Ameti publikon albumin "Kush Po Lun Ne Valle". Në vitin 2017, Ibrahim Kasami & Resmije Ameti publikojnë albumin "Live 2017"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valbona Krasniqi

Resmije Kida

Valentina Krasniqi

Fatmira Breçani

Viola Shqau

Liri Rasha

Melisa Zaganjori

Nela

Rina Shyti

Qendresa Hajdari


Tags: Resmije Ameti, Resmije Ahmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018