A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Resmije Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Resmije Krasniqi is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2013, Merita Gashi & Resmije Krasniqi publikojnë albumin "Live". Më datë 16 Gusht 2014, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Halil Ukaj". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Në vitin 2015, Resmije Krasniqi publikon albumin "Dukat". Më datë 1 Korrik 2016, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Nise Dasmën Me Tupana". Në vitin 2017, Resmije Krasniqi publikon albumin "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Tash Pergjigjen Po Ta Kthej (2017)

Dukat (2015)

Live (2013)

Te Dua


» Add A Song »

Nise Dasmen
Këngë Për Dëshmorin Halil Ukaj
Hajde Djalë
Nise Dasmën Me Tupana


Related Artists:

Valentina Berisha

Nazmije Demolli

Halide Piskala

Lendita Mjekiqi

Kosovare Gashi

Fanushe Ahmetaj

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Maria Lajçaj

Qendresa Shala

Selvete Bajrami


Tags: Resmije Krasniqi, Remzije Krasniqi, Resmie Krasniqi, Resa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018