A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Revolt Klan - Jemi, S'jemi  (Feat. Mariola Kaçani)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  37

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/05/2016

2016-05-07T16:58:54

Featuring

Mariola Kaçani

Lyrics:

Febi Shkurti

Lyrics:

Rozana Radi

Music & Arrangement:

Enis Mullaj

Video Production:

MAX Production


Po dua Shpirtin ta lexoj
Zemren tende ta degjoj
Mos shko! Zemer mos shko!
Po te erdha naten une
Do te le moj ty pa gjume
Mos shko! Zemer mos shko!

O po jo me mua
Nje me dy me thua
Me kto zenka me marose ti
Me syrin e zi
Syri tu verbua
Thua djalo thua
Me kto zenka me marose ti
me syrin e zi

Refreni.2x
Jemi,s'jemi
Dashurine e kemi
njeri-tjetrin kemi un dhe ti
Jemi dhe sjemi kudo qe te vemi
Njeri-tjetrin kemi ne te dy


Lyrics submited by Alisja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018