A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rifadije Graiqevci

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  56
  • Origin:
  • Grajqevc 
  • Age:
  • 34
BIOGRAFIA: Rifadije Graiqevci is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Ka kryer shkollen fillore ne Mustaf Venhar ne Vushtrri dhe shkollen e mesme e kreu per Mjeksi ne Mitrovice. U martua me te birin e Ali Buqullanit dhe ka 3 femije. Në Qershor 2003, Rifadije Graiqevci merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ti Me Je Yllesia". Në Qershor 2004, Rifadije Graiqevci merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Mikja Jote". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2012, Edi & Rifadia...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2016 (2016)

Une Po Dal (2012)

Tashë E M'tha (2009)

Natën E Mirë

N'dac Idhnom N'dac Gezom


» Add A Song »


Related Artists:

Adelina Pireva

Albana Mesuli

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Fjolla Gashi

Fjolla Krasniqi

Bulza

Blinera Krasniqi

Njomza Kallaba

Shota Baraliu

Monika Salihu


Tags: Rifadije Graiqevci, Rifadije, Greicevci, Rifadija, Rifadije Grajqefci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018