A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
RihannaTags: Rihanna, Rihana
Origin: Saint Michael, Barbados  Residence:        Age: 28   Zodiac sign: Peshqit  
Rihanna is a very famous international artist in rhythmic music. Rihanna ka lindur në Saint Michael, Barbados. Rihanna është vajza te Ronald Fenty nga Barbados dhe Monica Fenty, që është nga Guajana. Ajo ka dy vëllezër më të vegjël, Rorrey dhe Rajad Fenty. Në 2004 ajo fitoi Miss Combermere Beauty Pageant. Në 2003, Rihanna, kur ishte 15 vjeçe, jeta e saj mori një kthese të madhe, pasi një shoqe e saj e prezantoi me një producentë muzike, Evan Rogers, që ishte me pushime në Barbados me gruan e tij. Ai e nd... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  46

» Add A Song »


 :: Diamonds ::  
 :: Work ::  
 :: Umbrella ::  
 :: What's My Name ::  
 :: Talk That Talk ::  
 :: Te Amo ::  
 :: Love The Way You Lie (part 2) ::  
 :: Fly ::  
 :: Photographs ::  
 :: Man Down ::  


Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote