A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Riki Sllamniku

Tags: Riki Sllamniku, Faik Sllamniku

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 18   Zodiac sign: Peshorja  
Riki Sllamniku is a not so known singer. Aktualisht vijon mësimet në Gjimnazin "Hivzi Sylejmani" Fushë Kosovë. Ka pasion Muzikën, Modelimin, dhe Futbollin. Emri artistik është - Riki. Më datë 17 Shtator 2016, Riki Sllamniku publikon videoklipin "Qetësi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Mezini. Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 5 Janar 2018, Riki Sllamniku publikon videoklipin "Nj...

>> Full biography >>


  • Find Riki Sllamniku on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018