A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Balaj

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  95
  • Origin:
  • Peje 
BIOGRAFIA: Rina Balaj is a popular singer of Pop music. Këngëtarja Balerina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina. Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per ...

>> Full biography >>


On Records

(Current label)

X Factor Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eronida

Dafina Dauti

Tori (Fitore Berisha)

Vesa Smolica

Bulza

Jehona Lumi

Tringa Kay

Mjellma Berisha

Monika Salihu

Suanita


Tags: Rina Balaj, Rina, Balerina

Rina Balaj in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018