A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Balaj

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  376
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Rina Balaj is a popular singer of Pop music. Këngëtarja Balerina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina. Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

On Records

(Current label)

X Factor Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jehona Sopi

Fjolla Morina

Nita Latifi

Bubulina Krasniqi

Diellza Kolgeci

Kosovare Hasi

Aida Baraku

Bleta Brovina

Nazmije Selimi

Kallashi


Tags: Rina Balaj, Rina, Balerina

Rina Balaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018