A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Krasniqi

Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Rina Krasniqi is a popular singer of Kids music. Në Qershor 2002, Nita Krasniqi & Rina Krasniqi marrin pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Loja Me Muziken". Në Qershor 2003, Nita Krasniqi, Rina Krasniqi & Donat marrin pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Majmun Çita". Në Qershor 2005, Rina Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Çunga Llunga"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rina Shyti

Xhulia Xhima

Eliesa Jakupi

Laura Gjipi

Diana Toska

Anida Zeqiri

Yllka Rexha

Alisia Xhameta

Renata Bakalli

Lira Sejdiu


Tags: Rina Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018