A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Rinna is a popular singer of Pop music. Rinesa Bega, emri artistik i se ciles eshte Rinna ajo ka lansuar videoklipin e saj te pare qe titullohet "Tjeter dite" me muzike te BiniStudio me tekst nga Timi dhe me videoklip nga IMAGINE FILMS LLC. Ajo pati sukses me kete kenge ku mbolli mijra shikime mbrenda nates, Rinna thote se projekti i dyte do te lansohet shume shpejt e cila do jete nje balade ,ajo thote se nuk do te ndalet aspak qe projektet do vine dhe qe do ju pelqejn shume, ajo kendo...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tringa Kay

Elia

Edea Demaliaj

Saelma

Eronida

Arinda Gjoni

Fatjona Kuçi

Inna (Ina Kollçaku)

Irena Metalla

Dina Shabani


Tags: Rinna, Rina, Rinna Bega, Rinesa Bega

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018