A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rinor Kastrati

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Rinor Kastrati is a popular singer of Dance music. Pas Rita Orës, Dua Lipës e Era Istrefit tani është radha e një mashkulli që do të thyej kufinjtë me muzikën e tij në tërë Europën. Është fjala për Rinor Kastratin i cili ka lansuar këngën e tij të parë “Dark Night”. Kënga është lansuar në 80 radio të ndryshme në Gjermani, Francë, Austri dhe Zvicër. Ngritja e Rinorit në skenën e muzikës botërore nuk është rastësi. Rinori ka një biografi të pasur. Ai është vet aranzhues dhe producent i këngëve të v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dj Dalool

Deniss Mitcelli

Dj Benity

Alex Lupa

Dj Aldo

Dritjon Selmani

Dj Vicky

Vali Corleone

Dj Nago

Desti Musta


Tags: Rinor Kastrati, Rinor

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018