A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rinor Murati

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  26
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Rinor Murati is a writer. Rinori jeton në qytetin e Lipjanit. Është nxënës në klasën e 11-të me sukses të shkëlqyer në Gjimnazin "Hasan Nahi"-Prishtinë. Ka marrë pjesë në gara të ndryshme të diturisë ku tregoi dijen e tij në shumë fusha. Në fushën e letërsisë ishte i dalluar gjithmonë. Rinori mirret edhe me pune vullnetare te ndryshme.Eshte deputet ne Kuvendin e te Rinjve te Lipjanit si dhe eshte anetar ne organizaten me te madhe te te rinjve ne Kosove YIHR-Youth Initiati...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SnapChat

Account

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Shkelqim Zeka

Perparim Blakaj

Leonard Shala

Mahir Ademi

Roelio Pane

Premton Kryeziu

Samed Hoxhaj

Kristi Bakiasi

Azem Deliu

Gajur Pajaziti


Tags: Rinor Murati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018