A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Rinori is a singer. Më datë 13 Qershor 2016, Rinori publikon videoklipin "Ani". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 30 Shtator 2017, Rinori publikon videoklipin "Vet I Ke Fajet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marsel Mc

Dorado

Neshat Aliu

Vllaznim Hasani

Bzb

Geto Fresh

Blackjack

Premtim Nuhiu

Blunivers

Tala The King


Tags: Rinori, Rinor Muleta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018