A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Kastrati (Poete)

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  21
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rita Kastrati (Poete) is a writer. Shkollen fillore e perfundoi ne shkollen "Lek Dugagjini" Prizren. Tani mesimet i vijon ne shkollen e mesme " Luciano Motroni" .Qe nga mosha 10-vjeqare ka filluar te shenoj poezi kurse tani shenon dhe tekste kengesh per shum kengtar te ndryshem. Ëndërra e vetme është SUKSESl. Ështe nje vajz qe ka kreativitet per shum gjera. Tani Rita është duke punuar per botimin e librit te saj te pare me poezi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Diana Sadrija

Albana Hajra

Gresa Rudaku

Elsa Fetahaj

Sara Ibrahimi

Jehona Gashi

Florentina Zukaj

Aurela Uka

Njomza Fetahaj

Yllka Kastrati


Tags: Rita Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018