A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ndoci

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Rita Ndoci is a singer. Ka kohe larg atdheut, por dashuria për Shkodrën nuk ka ndryshuar. Jeta në Gjermani i ka ngjizur një edukatë të jashtëzakonshme për punën. Punon si përkthyese, por asnjëherë nuk e lë pasionin e saj këngën dhe aktivitetet e ndryshme. Për ‘të, burrat gjermanë janë tepër të emancipuar dhe korrektë. Një nga gëzimet e saj më të mëdha është krijimi i familjes së re e vëllait, Frederik Ndocit që e ka qetësuar. Mban lidhje të përditshme me njerëzit në atd...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Frederik Ndoci

(Her brother)

Juli Ndoci

(Her sister)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Meri Petoshati Sula

Eva

Matilda Mati

Eriselda Hadri

Jona Jasimi

Anjeza Bicaku

Laura Lila

Graciela Marku

Tina (Eglantina Bushkashi)

Elisa Kalaj


Tags: Rita Ndoci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018