lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Rita OraTags: Rita Ora, Rita Ora Sahatçiu,, Rita Ora Sahatciu
Origin: Prishtine    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: Shigjetari  
Rita Ora is a very famous singer in rhythmic music. Rita Ora Lindi ne Prishtine, Prinderit e saj u zhvendosen ne Londer kur ajo ishte e porsalindur dhe motra e saj Elena vetem dy vjeç. Ajo ka dhe nje vella me emrin Doni i cili eshte shtatembedhjete vjeç. Ai tani meson ne Holande. Ajo mesoi dhe u diplomua ne St Charles Catholic Sixth Nga Kolegji. Ajo filloi te kendoj nga nje mosh shume te re dhe ne moshen 14 vjeqare, ajo e filloi ta marre ate seriozisht. Paraqitja me e mire e saj si aktore eshte ne... >> Full biography >>
  • Find Rita Ora on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  729Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Body On Me ::  
 :: Black Widow ::  
 :: Shine Your Light ::  
 :: I Will Never Let You Down ::  
 :: Doing It ::  
 :: Coming Home ::  
 :: New York Raining ::  
 :: Poison ::  
 :: How We Do (Party) ::  
 :: Do They Know It's Christmas? 2014 ::  


Loading...Kalendari
19/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Don Pizhi
Don Pizhi
36 vjeç
Bledar Sejko
Bledar Sejko
45 vjeç
Maria Mena
Maria Mena
31 vjeç

This Week's Poll
   12-18 Shkurt 2017

Këngëtarja Më E Mirë

  Kida

  Elvana Gjata

  Kaltrina Selimi

  Dafina Zeqiri

  Era Istrefi

  Nora Istrefi

Vote