A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Roland Caka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Roland Caka is a popular singer. Më datë 11 Nëntor 2011, Roland Caka publikon videoklipin "Arrakat". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 27 Qershor 2015, Roland Caka publikon videoklipin "Fiksimi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

D-Golden

Halit Avdyli

Elmedin Saliu

Halil Ajrullahu

Shpetim Duraku

Gazmend Gjelili

Gazmend Fazliu

Nescho

Dritan Cara

Hevzi Aliu


Tags: Roland Caka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018