A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Romario Xhaferri

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Lushnje 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Romario Xhaferri is a writer. Romario Xhaferri eshte nje shkrimtar i ri Shqiptar. Studion per filozofi ne Universitetin e Tiranes.Eshte autor i vellimit poetik "Melodi Trishtimi". Eshte fitues i cmimit Aiitc 2011 per krijimtarine me te larte ne moshat e reja,Fitues i cmimit te dyte I dhene nga Organizata "New Vision" per poezine me te mire me poezine "Bote Daltonike" ne projektin e librit "Ne Nentor" dhe Nderimi me certifikate vleresimi per poezine me te mire nga Bashkia e K...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Samed Hoxhaj

Klevis Maliqi

Besart Ramiz Tafaj

Leonard Mrishaj

Mahir Ademi

Shkelqim Zeka

Bujar Meholli

Gentinikqi

Kadri Mehmeti

Endrit Mehmeti


Tags: Romario Xhaferri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018