A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ronela Hajati

Tags: Ronela Hajati, Ronela Ajati

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 28   Zodiac sign: Virgjeresha  
Ronela Hajati is a very famous singer and songwriter in pop music. Dalja e e pare e Ronela Hajatit ne televizion shenon ne moshen 4-vjecare ne emisione femijesh. Qe e vogel ka studiuar piano dhe balet,pjesemarrese ne shume festivale femijesh duke permendur cmimin e pare ne Tetove, Maqedoni ne Festivalin e vitit. Me pas ne moshen 12 vjecare ka qene e pranishme ne spektaklin "Kerkohet nje yll",duke vijuar 6 muaj me vone si nje konkurrente e Talent-Show-t "Ethet e se premtes mbrema" dhe arriti te kualifikohej deri ...

>> Full biography >>


  • Find Ronela Hajati on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  373

Ronela Hajati in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018