A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ronela Hajati - Kamomil


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12

Comments

(0)

09/09/2011

2011-09-09T16:43:44

Ne kete nate me fal kur te them se
kudo me ndjekin vetem me shikojn.
Te ndjej fort se te pi si kamomil
dhe me shikim vec me elektrizon.

Ndal ma fal jo jo jo jo.
Te dua, harruar, me thua po po po po.
taranarinara, taranirina, tarannarinara o o o o
taranarinara, taranarinara taranarinara o o o o o

E di mire e di
zjarrin le t'ma shujn si
si parajs ti me ben te ndihem mir
Une te flas e kamomili im je,
ritmin gjeje si flak ndize ti.

Ndal ma fal jo jo jo jo.
Te dua, harruar, me thua po po po po.
taranarinara, taranirina, tarannarinara o o o o
taranarinara, taranarinara taranarinara o o o o o


Lyrics submited by Xheli
more...
lyrics.al © 2007 - 2018