A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ronela Hajati - Nuk Ka Me Kthim


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  54

Comments

(0)

14/03/2012

2012-03-14T17:37:38

Participating in

Top Fest 9
Kam frike te kerkoj perseri,
nje njeri qe nuk do te fali,
Kur vitet te ikin, kujton
se koha nuk kthehet me pas

Edhe ike pa te thene me fal

Vec di se cdo gje shperblehet
ne kte jete, fati im pa ty ka nisur
Sdo me kesh ti. Nuk do me shohin
duke pritur poshte shtepise se tij

E ndjej dhe e di nuk ka me kthim
Di se, nuk ka me 'ne'
Do te kem nje tjeter jete
Vetem them se zemra ty te do

Jo mos shko
Kohen tone, nuk e kujtoj
Dhe cdo dite me shume harron
Kur te thone se jeta vazhdon.

Vec di se cdo gje shperblehet
ne kte jete, fati im pa ty ka nisur
Sdo me kesh ti. Nuk do me shohin
duke pritur poshte shtepise se tij

E ndjej dhe e di nuk ka me kthim

Jo nuk ka me kthim (4x)


Lyrics submited by  Annonim
more...
lyrics.al © 2007 - 2018